سفارش تبلیغ
سرور اختصاصی
سرور اختصاصی

atamusic

نظر

پایین پایین: اگر جان ویک یک خانم است؟ با انتشار تازه ی جان ویک 3 توسط همان شرکت تولیدی (Lionsgate)، سخت نیست که شباهت های آنا را به کینو ریوز برسانیم. اسلحه ها، تعداد زیادی اسلحه و بسیاری از توطئه های مبارزه با غوغا به خوبی اجرا شده توسط یک قاتل که حقوق و آزادی آن توسط گروه های قدرتمند انکار شده است. حتی نوع طنز و داستان داستان کاملا عجیب و غریب اما در راه نسبتا شایسته است. آنا دارای نقاط ضعف فراوان است، اما اگر فقط برای عمل هستید، به آسانی نادیده گرفته می شود … لهجه آمریکایی سیلیان مورفی و لوک اوینز لهجه تکان دهنده ای از روسیه است.

mydatir با این سایت دیگر از هیچ جا فیلم دانلود نمی کنید! (نقد و بررسی Anna 2019)

داستان: چند ساله جاسوسی روسیه آنا پولیتاوا (ساشا لوس) از هویت و زیبایی مدل خود را به عنوان مخفی برای ترور او استفاده می کند – از شلاق زدن تسلیحات غیرقانونی به تهدیدهای دولتی قتل عمد. ما چشم انداز گذشته اش را بدست می آوریم و اینکه چگونه او به عنوان قهرمان و دارایی مبارز KGB روسیه (کمیته امنیت ملی) تبدیل شد. آنا (فیلم جدید) احساس می کند که به دام افتاده و از آزادی او سرقت شده است اما با امید به سرانجام داشتن یک روح آزاد است. این داستان او بیشتر از همه دستکاری مردان است و او توسط ستمگران محاصره شده است.

mydat با این سایت دیگر از هیچ جا فیلم دانلود نمی کنید! (نقد و بررسی Anna 2019)

خوب: عملکرد فوق العاده خوب، کنار گذاشته شده است، اجرای فوق العاده است، از جمله لوس که ظاهر دوم خود را پس از مدیر والنس Beson و شهر سیاره هزار. هرچند شخصیت های ایوانز و مورفی به عنوان سربازان ترسناک دولتی فراموش می شوند، اما بیشترین استفاده را از خود نشان می دهند. MVP واقعی است که هلن میرن، که نقش اولگا را بازی می کند، اسلحه ای بزرگ در KGB است که هر صحنه ای را که در آن قرار دارد، دزدی می کند و با لوس از شبیه سازی فوق العاده برخوردار است.

Anna2019 300x190 با این سایت دیگر از هیچ جا فیلم دانلود نمی کنید! (نقد و بررسی Anna 2019)

کمبود ظاهری تلاش در داستان نویسی، تقریبا دالبیگراک است – چه چیزی می تواند لازایتر از تقلای تقریبا 10 عنوان صفحه در یک فیلم 119 دقیقه ای که کاملا از کار بیفتد؟ ماد (آدم دوست دخترانه آنا) بر روی یک سطح نوشتن شخصیت بسیار ساده نیز کار می کند و به هیچ وجه به غیر از یک دستگاه رسم برای رساندن داستان آنا، فقط برای پنهان کردن هویت قاتل او، خدمتی ندارد. از همه مهمتر، آن را به دلیل چگونگی روابط دانلود فیلم در فیلم «خال خال» بدل کرد.دنباله نهایی: به غیر از صحنه مبارزه با رستوران بزرگ (در حال حاضر در تریلر)، یک سری مبارزات دیگر که آنا از سربازان مسلح نجات می یابد و انواع نیز بسیار چشمگیر است. تنها شکایت این است که استفاده بیش از حد از دوقلوها یا شکارچیان بر خلاف فیلمهای جان ویک که ریوز اکثر آنها را انجام می دهد، است.سازمان دیده بان برای: صحنه های نسبتا خوب اجرا صحنه های مبارزه با اسلحه، زیرا آن ها برجسته آنا هستند.

توصیه شده؟ بله، اگر شما دنبال حق رای دادن جان ویک هستید، اما میخواهید شخصیت اصلی زن را ببینید. توطئه و سقط جنین را ببخشید، پشت سر بگذارید و از دنباله های مبارزه ای باارزش اما پر سر و صدا لذت ببرید. کافی است بگویم، آنا یک فیلم اکشن بد خوب است و یکی از آن ها ممکن است تا آخرین لحظه شما را سرگرم کند.